O nás

Vnímame, cítime, rozmýšľame, tvoríme.

Architektúra a staviteľstvo je našou profesiou i koníčkom. Navrhujeme a realizujeme architektonické diela, ktoré majú za cieľ stať sa prirodzenou súčasťou lokality, v ktorej vyrastajú. Vytvárame budovy s ambíciou priniesť podnetnú architektúru a prvotriednu kvalitu výstavby v kombinácii s výnimočným pomerom kvality a ceny. Vytvárame miesta pre život, kde by sme chceli žiť a odporučili ich aj najbližšej rodine a priateľom.

Rovnako ako šéfkuchár neuvarí dobré jedlo bez kvalitných surovín, ani dobrý staviteľ sa nezaobíde bez prvotriednych stavebných materiálov. Preto v našich projektoch nájdete zabudované produkty špičkových výrobcov ako Schuco, Rehau, Wienerberger, Baumit, Saint-Gobain, Isover, SchockIsokorb, Geberit, ABB, Schindler. Prijmite naše pozvanie a príďte sa osobne pozrieť na naše dokončené i rozpracované projekty.

Vizualizácia exteriéru
Vizualizácia exteriéru

Pýtajte sa našich zákazníkov, našich dlhoročných partnerov alebo odborníkov na architektúru a stavebníctvo. Veríme, že Vás osobná skúsenosť presvedčí, že Vaše vysnívané bývanie je s nami v najlepších rukách.

Zaujala Vás naša filozofia? Zistite viac o projekte Viladom Tajovského

O projekte