Naše projekty

Záhradné sady Prešov

Záhradné sady sú nová rezidenčná lokalita v širšom centre krajského mesta Prešov o rozlohe viac ako 120 000 m2. Záhradné sady prinesú jednotný architektonický rukopis, veľkorysé pozemky s výhľadmi a nadštandardným podielom zelených plôch. Už prvá fáza projektu Záhradné sady ponúkne obyvateľom komunitný park, detské ihrisko pre najmenších, komunitný gril a exteriérové fitnes pre aktívny a zdravý život obyvateľov.

Foto - záhradné sady Prešov

Pri projektovaní sme mysleli aj na bezproblémovú dopravu a dostatočný počet parkovacích státi. Záhradné sady ponúknu viacero unikátnych „múdrych“riešení, ktoré sa budú starať o bezpečnosť a pohodlie budúcich klientov. Zábery z monitorovacích kamier verejných priestorov budú prístupné obyvateľom prostredníctvom domácej optickej siete, mobilnej aplikácie a súčasne budú online prepojené s dispečingom Mestskej polície. Bezplatné wifihotspoty na verejných priestoroch Záhradných sadov vytvoria neobmedzené možnosti aplikácií moderných technológií pre verejné priestory do budúcnosti.

Foto - záhradné sady Prešov
Foto - záhradné sady Prešov

Fanúšikovia ekologickej dopravy si majú možnosť objednať nabíjacie stanice pre elektromobily a elektrobicykle priamo pre vlastné parkovacie státie. Prvá fáza projektu Záhradné sady prinesie spolu 22 viladomov s tromi bytovými jednotkami. Spolu tak ponúkne 66 bytov, do ktorých sa budú môcť noví majitelia nasťahovať už v októbri 2019.

www.zahradnesady.sk

NASPÄŤ NA ZOZNAM