Naše projekty

Viladom Janka Kraľa

Viladom Janka Kráľa sa nachádza v jedinečnej lokalite len pár krokov od pešej zóny a rovnako neďaleko od shopping centra Europa a Mestského parku. Naším cieľom bolo navrhnúť a postaviť budovu, ktorá bude rovnako výnimočná ako poloha objektu. Strohá jednoduchosť, členenie hmôt, navrhnuté materiály a čierne okná na bielej fasáde dávajú tomuto bytovému domu punc jednoduchej elegancie. Okná v celom bytovom dome sú navrhnuté s nulovým parapetom s dizajnovo čistými sklenenými zábradliami. Takéto riešenie umožňuje si ešte lepšie vychutnávať výhľady na centrum mesta a okolité dominanty.

Fotka -Viladom Janka Kraľa

Čelná fasáda do ulice je vyhradená priestoru “Jogovne” ktorá unikátne dopĺňa Viladom a poskytuje nielen obyvateľom veľmi dobré príležitosti na budovanie susedských a medziľudských vzťahov. Zaujímavosťou fasády je najväčšia plocha betónovej stierky na Slovensku.

Fotka -Viladom Janka Kraľa detail
Fotka - Viladom Janka Kraľa

Viladom Janka Kraľa má 27 bytov, od kompaktných jednoizbových až po priestranné penthousy s veľkými terasami. Viladom Janka Kráľa sa rozhodli prezentovať na svojich stránkach viaceré architektonické časopisy a portály a zaznamenáva výborne ohlasy u laickej i odbornej verejnosti.

NASPÄŤ NA ZOZNAM